Imię Nazwisko Kategoria Klub
Jakub Abramek Żak LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
Nikola Adamczyk Młodziczka LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Kacper Andrejczuk Junior Młodszy AKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH
Kacper Bakan Junior Młodszy M-GLKS KWISA LUBAŃ
Anna Banasiak Młodziczka MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Aleksander Basiński Junior Młodszy KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Grzegorz Bednarczyk Masters DIVERSEY TEAM
Mateusz Bednarczyk Masters DIVERSEY TEAM
Anna Bielecka Masters KKW NEXELO WAŁBRZYCH
Dorota Bielecka Juniorka KKW NEXELO WAŁBRZYCH
Paweł Bielecki Młodzik KKW NEXELO WAŁBRZYCH
Damian Bieniek Orlik TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
Klaudia Biernat Młodziczka LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
Karol Bochenek Junior Młodszy KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Maciej Bodnar Elita BORA - HANSGROHE
Patryk Bogdanik Junior UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE
Przemysław Bojarski Junior Młodszy AKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH
Marek Bonecki Masters AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
Bartosz Borowiec Młodzik UKKS ORIENS CHOJNÓW
Michał Borowski Junior Młodszy KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Nikola Broncewicz Młodziczka LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
Maciej Bronicki Junior Młodszy MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
Wiktoria Brożyna Juniorka Młodsza UKKS ORIENS CHOJNÓW
Małgorzata Brycka Masters VYTYV
Monika Brzeźna Elita MAT ATOM DEWELOPER
Jan Brzeźny Masters RAWEX ENERGY SAVING
Filip Brzóska Junior Młodszy KKW NEXELO WAŁBRZYCH
Wiktor Buczak Junior Młodszy KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Jakub Byczkowski Junior UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE
Maja Chodór Młodziczka KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Karolina Chojnacka Młodziczka LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
Tadeusz Chudobski Masters NIEZRZESZONY
Igor Chyliński Młodzik MKS POLKOWICE
Jarosław Chyrzyński Masters RAWEX ENERGY SAVING
Karolina Cierluk Elita STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
Oskar Czekaj Junior Młodszy TC CHROBRY GŁOGÓW
Julia Czyż Młodziczka TC CHROBRY GŁOGÓW
Małgorzata Dąbrowska Juniorka LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Zuzanna Dąbrowska Młodziczka LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Filip Dąbrowski Młodzik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Krystian Dec Orlik UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA
Wiktor Dec Młodzik UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA
Hubert Demianowski Młodzik MKS POLKOWICE
Mateusz Dereń Junior Młodszy LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
Amelia Dereń Żakini LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
Kacper Drąg Junior M-GLKS KWISA LUBAŃ
Krzysztof Dubieniecki Masters M-GLKS KWISA LUBAŃ
Tymoteusz Duda Junior Młodszy KKW NEXELO WAŁBRZYCH
Hubert Dydyna Młodzik KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Kamil Dziedzic Masters MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Krzysztof Engel Masters NIEZRZESZONY
Waldemar Engel Masters NIEZRZESZONY
Grzegorz Fajkowski Masters RYCERZE ROLANDA
Jan Faltyn Masters RAWEX ENERGY SAVING
Kamil Feledyn Żak AKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH
Bartosz Feledyn Junior Młodszy AKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH
Emilia Fijałkowska Młodziczka MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Hanna Fijałkowska Juniorka Młodsza MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Krzysztof Filipiak Masters QUEST TEAM
Antoni Filipowicz Żak UKKS ORIENS CHOJNÓW
Dominik Firlej Młodzik KKW NEXELO WAŁBRZYCH
Agata Flis Elita LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Martyna Gajda Młodziczka UKKS ORIENS CHOJNÓW
Arkadiusz Gajdzis Młodzik AKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH
Damian Gałek Masters DIVERSEY TEAM
Aleksander Gawryluk Masters DIVERSEY TEAM
Patryk Gieracki Orlik TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
Wiktoria Gładosz Juniorka Młodsza LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Łukasz Gładosz Masters LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Dawid Głowacki Orlik TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
Adrian Gorwa Junior Młodszy MKS POLKOWICE
Kamil Graban Żak UKKS ORIENS CHOJNÓW
Kacper Grudzień Młodzik MKS POLKOWICE
Natalia Grzegorzewska Młodziczka NIEZRZESZONA
Kajetan Gułaj Młodzik KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
Franiszek Gustowski Masters KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Wiktoria Hejman Juniorka Młodsza KKW NEXELO WAŁBRZYCH
Filip Helta Orlik SGR SPECIALIZED
Natalia Hnatyszak Juniorka Młodsza MKS POLKOWICE
Bartosz Huzarski Masters KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA

WCZYTAJ WIĘCEJ