Imię Nazwisko Kategoria Klub
Filip Bajron Kategorie dzieciece BMX LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Natalia Bartosiewicz Żakini LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Michał Bartosik Żak WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI
Michał Białowąs Młodzik UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI AGAT JELCZ LASKOWICE
Damian Bieniek Junior UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE
Paweł Biliński Młodzik UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI AGAT JELCZ LASKOWICE
Mikołaj Blacharz Kategorie dzieciece BMX LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Jakub Błaszczyk Junior Młodszy TC CHROBRY SARONI GŁOGÓW
Karol Bochenek Młodzik KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Patryk Bogdanik Junior Młodszy UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE
Kacper Bojnarowicz Junior Młodszy ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY
Michał Borowski Młodzik KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Antoni Break-Kempczyński Kategorie dzieciece BMX LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Filip Brzóska Młodzik KLUB KOLARSKI SUPERIOR WAŁBRZYCH
Filip Burzawa Młodzik UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI AGAT JELCZ LASKOWICE
Edward Burzmiński Masters TC CHROBRY GŁOGÓW
Jakub Byczkowski Junior Młodszy UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE
Maja Chodór Żakini KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Karolina Chojnacka Żakini LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE ŚWIEBODZICE
Maciej Cholewa Junior Młodszy TC CHROBRY SARONI GŁOGÓW
Mikołaj Chorążki Młodzik UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE
Igor Cichosz Junior Młodszy UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE
Iga Cioch Młodziczka KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Patrycja Cybulska Młodziczka UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA
Oskar Czekaj Młodzik TC CHROBRY GŁOGÓW
Małgorzata Dąbrowska Juniorka Młodsza LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Zuzanna Dąbrowska Żakini LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Maciej Dąbrowski Orlik MKS POLKOWICE
Gustaw Dądela Orlik LOTTO AQUILA WADOWICE
Krystian Dec Junior UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA
Wiktor Dec Żak UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA
Mateusz Dereń Młodzik LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE ŚWIEBODZICE
Agata Drozd Żakini LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE ŚWIEBODZICE
Hubert Dydyna Żak KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Natalia Flis Juniorka Młodsza LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE ŚWIEBODZICE
Grzegorz Foltyn Młodzik KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Bartosz Gandziarowski Junior Młodszy KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Dawid Gdula Młodzik UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA
Natalia Gieracka Juniorka Młodsza KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Patryk Gieracki Junior KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Alicja Giergiel Młodziczka LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Wiktoria Gładosz Młodziczka LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Łukasz Gładosz Masters LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Dawid Głowacki Junior TC CHROBRY SARONI GŁOGÓW
Tomasz Gradecki Junior WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI
Franiszek Gustowski Masters KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Borys Hajdamowicz Żak KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Natalia Hnatyszak Młodziczka MKS POLKOWICE
Mateusz Husar Junior TC CHROBRY SARONI GŁOGÓW
Szymon Ilski Żak LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE ŚWIEBODZICE
Patryk Jakubasz Młodzik LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE ŚWIEBODZICE
Grzegorz Jakubowski Junior Młodszy MKS POLKOWICE
Edward Janczewski Masters TC CHROBRY GŁOGÓW
Edyta Jasińska Elita TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Leszek Jaśkiewicz Żak UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA
Michał Jaskot Junior Młodszy MKS POLKOWICE
Jakub Karmelita Junior UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA
Marcel Kicaj Junior Młodszy MKS POLKOWICE
Wiktoria Kierat Juniorka MKS POLKOWICE
Małgorzata Klatka Orliczka GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Anna Klimek Młodziczka UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA
Mateusz Kluba Młodzik KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Marianna Kolinko Juniorka Młodsza LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Marian Kołodziejski Masters KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Dominik Kopiwoda Junior Młodszy LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE ŚWIEBODZICE
Kinga Kopiwoda Juniorka Młodsza LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE ŚWIEBODZICE
Mariusz Kowal Elita KS KOLARSTWA GÓRSKIEGO "TEAM KOLARZ POLANICA"
Julia Kowalska Juniorka Młodsza LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE ŚWIEBODZICE
Karol Kozina Junior Młodszy MKS POLKOWICE
Magdalena Kozubal Juniorka WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI
Franciszek Krażewski Orlik GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Tomasz Kremer Masters KM SPORT TEAM
Klaudia Królikowska Orliczka KS BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
Maciej Krzysztof Żak UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI AGAT JELCZ LASKOWICE
Rafał Kubacki Junior KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Jakub Kwaśniewski Żak KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Weronika Laszkiewicz Orliczka LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Julia Legieć Młodziczka UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA
Szymon Liczner Junior TC CHROBRY SARONI GŁOGÓW
Tomasz Łabędź Masters KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA

WCZYTAJ WIĘCEJ