Imię Nazwisko Kategoria Klub
Jakub Adamczyk Junior Młodszy KKW SUPERIOR WAŁBRZYCH
Stanisław Albrecht Masters KS SUŁEK SPORT BIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICA
Kacper Andrejczuk Młodzik AKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH
Michał Antosz Masters MTB VOTUM TEAM WROCŁAW
Franciszek Ardel Masters KS SUŁEK SPORT BIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICA
Filip Bajron Kategorie dzieciece BMX LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Robert Banach Masters DIVERSEY TEAM
Rafał Barszczowski Orlik MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Natalia Bartosiewicz Żakini LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Aleksander Basiński Młodzik MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Michał Basiński Masters MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Grzegorz Bednarczyk Masters DIVERSEY TEAM
Mateusz Bednarczyk Masters DIVERSEY TEAM
Igor Beker Junior Młodszy MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
Paula Bernaczek Juniorka Młodsza UKS KUSY PRZYŁĘK
Marek Beśka Cyklosport LKK WULKAN LEGNICA
Benjamin Bicki Junior Młodszy M-GLKS KWISA LUBAŃ
Dorota Bielecka Juniorka Młodsza KKW SUPERIOR WAŁBRZYCH
Paweł Bielecki Żak KKW SUPERIOR WAŁBRZYCH
Jakub Bieliński Junior MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
Damian Bieniek Junior UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE
Mikołaj Blacharz Kategorie dzieciece BMX LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Jakub Błaszczyk Junior Młodszy TC CHROBRY SARONI GŁOGÓW
Karol Bochenek Młodzik KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Patryk Bogdanik Junior Młodszy UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE
Przemysław Bojarski Młodzik AKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH
Kacper Bojnarowicz Junior Młodszy ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY
Marek Bonecki Masters DIVERSEY TEAM
Hubert Borkowski Młodzik MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
Jakub Borkowski Junior Młodszy KKW SUPERIOR WAŁBRZYCH
Michał Borowski Młodzik KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Antoni Break-Kempczyński Kategorie dzieciece BMX LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Maciej Bronicki Młodzik MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
Wiktoria Brożyna Młodziczka UKKS ORIENS CHOJNÓW
Filip Brzóska Młodzik UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA
Kamil Bury Junior Młodszy M-GLKS KWISA LUBAŃ
Paweł Bury Masters LKK WULKAN LEGNICA
Edward Burzmiński Masters TC CHROBRY GŁOGÓW
Tadeusz Byczkowski Masters GVT
Jakub Byczkowski Junior Młodszy UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE
Paweł Charucki Elita UCI CONTINENTAL TEAM DOMIN SPORT
Dominik Chłodowicz Junior Młodszy UKS DREAM-BIKE BIELAWA
Maja Chodór Żakini KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Karolina Chojnacka Żakini LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE ŚWIEBODZICE
Maciej Cholewa Junior Młodszy TC CHROBRY SARONI GŁOGÓW
Karol Chomiński Junior MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Mikołaj Chorążki Młodzik UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE
Igor Cichosz Junior Młodszy UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE
Karolina Cierluk Orliczka MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Mateusz Cieślak Młodzik UKK "SIGO-GIM1" CHOJNÓW
Iga Cioch Młodziczka KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Patrycja Cybulska Młodziczka UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA
Mateusz Czajkowski Elita M-GLKS KWISA LUBAŃ
Oskar Czekaj Młodzik TC CHROBRY GŁOGÓW
Józef Czubski Masters KS SUŁEK SPORT BIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICA
Małgorzata Dąbrowska Juniorka Młodsza LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Zuzanna Dąbrowska Żakini LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Maciej Dąbrowski Orlik MKS POLKOWICE
Gustaw Dądela Orlik LOTTO AQUILA WADOWICE
Jakub Dalba Orlik MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Dominik Dańkowski Junior MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Krystian Dec Junior UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA
Wiktor Dec Żak UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA
Hanna Demeszuk Juniorka Młodsza AKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH
Mikołaj Demeszuk Żak AKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH
Mateusz Dereń Młodzik LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE ŚWIEBODZICE
Agata Drozd Żakini LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE ŚWIEBODZICE
Hubert Dydyna Żak KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Kamil Dziedzic Cyklosport MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Jarosław Fafuła Masters TRIATHLON CLUB WROCŁAW
Bartosz Feledyn Młodzik AKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH
Emilia Fijałkowska Żakini MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Hanna Fijałkowska Młodziczka MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Natalia Flis Juniorka Młodsza LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE ŚWIEBODZICE
Grzegorz Foltyn Młodzik KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Artur Gacek Masters GVT
Arkadiusz Gajdzis Żak AKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH
Damian Gałek Masters DIVERSEY TEAM
Bartosz Gandziarowski Junior Młodszy KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
Paweł Garczyk Junior OŚ RACING TEAM OBORNIKI ŚLĄSKIE

WCZYTAJ WIĘCEJ