Imię Nazwisko Kategoria Klub
Ksawery Adaszak Junior Młodszy AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
Bruno Bartczak Młodzik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Piotr Bieńkowski Młodzik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Nikita Braslavskyi Młodzik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Antoni Break-Kempczyński Junior Młodszy LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Franciszek Brożyna Żak LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Jan Bruchwalski Junior Młodszy LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Bryan Bryła Młodzik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Norbert Czekay Żak AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
Zuzanna Dąbrowska Juniorka Młodsza LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Marcel Dul Żak LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Mateusz Fiet Młodzik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Oliwier Górczyński Junior Młodszy LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Emil Gorlicki Młodzik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Daniel Gorlicki Żak LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Jan Gościniewicz Kategorie dzieciece BMX LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Franciszek Jowik Masters NIEZRZESZONY TFJ GALERIA TEAM
Jakub Kowalczyk Elita MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Aleksandra Krowicka Juniorka LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Kajetan Łapiński Żak LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Kacper Łapiński Junior Młodszy LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Natalia Łuczak Juniorka Młodsza LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Robert Pędziński Masters DIVERSEY TEAM
Mikołaj Piszczek Żak LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Arkadiusz Posmyk Masters DIVERSEY TEAM
Mariola Posmyk Masters DIVERSEY TEAM
Michał Pustuła Cyklosport LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Alicja Rostkowska Orliczka LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Maciej Rostkowski Junior Młodszy LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Igor Samborski Kategorie dzieciece BMX LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Jan Sąsiada Kategorie dzieciece BMX LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Bartosz Śliwa Młodzik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Mateusz Szady Żak LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Wojciech Szklarczyk Masters NIEZRZESZONY
Tadeusz Szymko Masters NIEZRZESZONY
Michał Wachowiak Młodzik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Karol Wagnerowski Młodzik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Szymon Weigelt Młodzik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Łucja Wierzbicka Juniorka LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Karol Witomski Młodzik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Wadim Bożydar Wódkiewicz Młodzik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Joanna Wodnicka Juniorka LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Laura Wójcik Orliczka LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Amelia Wołoszyn Juniorka Młodsza M-GLKS KWISA LUBAŃ
Aleksander Zajączkowski Kategorie dzieciece BMX LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW

WCZYTAJ WIĘCEJ