Imię Nazwisko Kategoria Klub
Szymon Bakalarz Młodzik UKS DREAM-BIKE BIELAWA
Kacper Bakan Junior Młodszy M-GLKS KWISA LUBAŃ
Ziemowit Balwierz Żak UKKS ORIENS CHOJNÓW
Tymoteusz Bałuk Żak MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
Natalia Bartosiewicz Młodziczka UKS DREAM-BIKE BIELAWA
Aleksander Basiński Junior Młodszy KS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
Szymon Bęben Młodzik MKS POLKOWICE
Piotr Bereźnicki Masters KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
Kosma Bereźnicki Żak KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
Anna Bielawska Żakini KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
Paweł Bielecki Junior Młodszy KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
Jakub Bieliński Orlik MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
Damian Bieniek Orlik TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
Piotr Bieńkowski Żak LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Karol Bochenek Junior KS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
Marek Bonecki Masters AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
Michał Borowski Junior Młodszy KS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
Antoni Break-Kempczyński Młodzik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Wiktoria Brożyna Juniorka UKKS ORIENS CHOJNÓW
Jan Bruchwalski Młodzik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Filip Brzóska Junior KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
Rafał Burszowski Młodzik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Maja Chodór Juniorka Młodsza KS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
Kacper Chudzik Junior Młodszy LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Igor Chyliński Młodzik MKS POLKOWICE
Karolina Cierluk Elita STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
Michał Czapla Elita PLAZA3 - PEMOY
Oskar Czekaj Junior Młodszy TC CHROBRY GŁOGÓW
Julia Czyż Juniorka Młodsza TC CHROBRY GŁOGÓW
Filip Dąbrowski Młodzik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Hubert Demianowski Młodzik MKS POLKOWICE
Krzysztof Dubieniecki Masters M-GLKS KWISA LUBAŃ
Mikołaj Dziewa Elita SGR SPECIALIZED
Igor Faryniarz Junior Młodszy MKS POLKOWICE
Krzysztof Filipiak Masters QUEST TEAM JELENIA GÓRA
Antoni Filipowicz Żak UKKS ORIENS CHOJNÓW
Martyna Gajda Juniorka Młodsza UKKS ORIENS CHOJNÓW
Paweł Garczyk Orlik OŚ RACING TEAM OBORNIKI ŚLĄSKIE
Patryk Gieracki Orlik TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
Wiktoria Gładosz Juniorka LUKS TRASA-EKO-GŁOGÓW
Łukasz Gładosz Masters LUKS TRASA-EKO-GŁOGÓW
Wiktoria Głodek Młodziczka KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
Roch Góra Żak MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
Emil Gorlicki Żak LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Adrian Gorwa Junior Młodszy KTK KALISZ
Kamil Graban Żak UKKS ORIENS CHOJNÓW
Kacper Grudzień Młodzik MKS POLKOWICE
Jakub Grygorowicz Młodzik MKS POLKOWICE
Mikołaj Gułaj Żak KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
Kajetan Gułaj Młodzik KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
Franiszek Gustowski Masters KS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
Konrad Gut Orlik KS ROMET FACTORY TEAM BOLESŁAWIEC
Wiktoria Hejman Juniorka Młodsza KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
Filip Helta Elita VOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM
Paweł Hendzlik Młodzik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Bartosz Huzarski Masters KS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
Michał Jakubik Junior Młodszy MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
Arkadiusz Jarosławski Młodzik UKKS ORIENS CHOJNÓW
Michał Jaskot Orlik CCC DEVELOPMENT TEAM
Konrad Jeżewski Młodzik UKKS ORIENS CHOJNÓW
Piotr Jurasik Junior Młodszy MKS POLKOWICE
Dagmara Juraszek Młodziczka LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Wojciech Karpierz Orlik UKS DREAM-BIKE BIELAWA
Bartosz Kasperek Młodzik MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
Krzysztof Kaszowski Żak UKKS ORIENS CHOJNÓW
Robert Kendzia Junior M-GLKS KWISA LUBAŃ
Jakub Kielin Młodzik MKS POLKOWICE
Michał Kiełbowicz Młodzik UKKS ORIENS CHOJNÓW
Grzegorz Kitkowski Junior Młodszy UKS MOTO JELCZ LASKOWICE
Dominik Kopiwoda Orlik TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
Jakub Koziar Junior Młodszy UKKS ORIENS CHOJNÓW
Wiktor Krawczyk Junior Młodszy TC CHROBRY GŁOGÓW
Tomasz Kremer Masters DIVERSEY TEAM
Aleksandra Krowicka Juniorka Młodsza UKKS ORIENS CHOJNÓW
Ireneusz Kucewicz Masters QUEST ROAD
Oliwia Kulesza Juniorka Młodsza NIEZRZESZONA PEN
Wiktor Kwiatkowski Żak MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
Julia Legieć Juniorka Młodsza KS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
Mikołaj Legieć Żak UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA
Konrad Litwiński Junior M-GLKS KWISA LUBAŃ

WCZYTAJ WIĘCEJ