Imię Nazwisko Kategoria Klub
Jakub Abramek Młodzik LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
Szymon Bakalarz Młodzik UKS DREAM-BIKE BIELAWA
Kacper Bakan Junior Młodszy M-GLKS KWISA LUBAŃ
Ziemowit Balwierz Żak UKKS ORIENS CHOJNÓW
Tymoteusz Bałuk Żak MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
Bartosz Bartosiewicz Junior Młodszy MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Natalia Bartosiewicz Młodziczka UKS DREAM-BIKE BIELAWA
Aleksander Basiński Junior Młodszy KS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
Szymon Bęben Młodzik MKS POLKOWICE
Piotr Bereźnicki Masters KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
Kosma Bereźnicki Żak KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
Anna Bielawska Żakini KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
Paweł Bielecki Junior Młodszy KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
Jakub Bieliński Orlik MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
Damian Bieniek Orlik TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
Piotr Bieńkowski Żak LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Klaudia Biernat Młodziczka LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
Karol Bochenek Junior KS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
Marek Bonecki Masters AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
Michał Borowski Junior Młodszy KS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
Antoni Break-Kempczyński Młodzik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Wiktoria Brożyna Juniorka UKKS ORIENS CHOJNÓW
Jan Bruchwalski Młodzik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Filip Brzóska Junior KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
Rafał Burszowski Młodzik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Wacław Byczkowski Masters KLUB KOLARSKI ZIEMI KŁODZKIEJ
Maja Chodór Juniorka Młodsza KS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
Karolina Chojnacka Juniorka Młodsza LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
Edward Chrzanowski Masters BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA
Kacper Chudzik Junior Młodszy LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Igor Chyliński Młodzik MKS POLKOWICE
Karolina Cierluk Elita STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
Tomasz Cieślak Młodzik MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Michał Czapla Elita PLAZA3 - PEMOY
Oskar Czekaj Junior Młodszy TC CHROBRY GŁOGÓW
Julia Czyż Juniorka Młodsza TC CHROBRY GŁOGÓW
Filip Dąbrowski Młodzik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Kacper Dankiewicz Młodzik MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Hubert Demianowski Młodzik MKS POLKOWICE
Mateusz Dereń Junior Młodszy LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
Amelia Dereń Żakini LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
Krzysztof Dubieniecki Masters M-GLKS KWISA LUBAŃ
Mikołaj Dziewa Elita SGR SPECIALIZED
Igor Faryniarz Junior Młodszy MKS POLKOWICE
Emilia Fijałkowska Młodziczka MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Hanna Fijałkowska Juniorka MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Krzysztof Filipiak Masters QUEST TEAM JELENIA GÓRA
Antoni Filipowicz Żak UKKS ORIENS CHOJNÓW
Dominik Firlej Junior Młodszy KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
Martyna Gajda Juniorka Młodsza UKKS ORIENS CHOJNÓW
Grzegorz Gajewski Żak UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA
Paweł Garczyk Orlik OŚ RACING TEAM OBORNIKI ŚLĄSKIE
Marta Garnek Masters UKS DREAM-BIKE BIELAWA
Patryk Gieracki Orlik TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
Wiktoria Gładosz Juniorka LUKS TRASA-EKO-GŁOGÓW
Łukasz Gładosz Masters LUKS TRASA-EKO-GŁOGÓW
Wiktoria Głodek Młodziczka KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
Roch Góra Żak MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
Emil Gorlicki Żak LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Adrian Gorwa Junior Młodszy KTK KALISZ
Kamil Graban Żak UKKS ORIENS CHOJNÓW
Natalia Grempka Żakini LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
Leon Grodzicki Masters QUEST TEAM JELENIA GÓRA
Franciszek Gronowski Młodzik KS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
Kacper Grudzień Młodzik MKS POLKOWICE
Jakub Grygorowicz Młodzik MKS POLKOWICE
Mikołaj Gułaj Żak KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
Kajetan Gułaj Młodzik KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
Franiszek Gustowski Masters KS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
Konrad Gut Orlik KS ROMET FACTORY TEAM BOLESŁAWIEC
Igor Halicki Junior Młodszy KS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
Wiktoria Hejman Juniorka Młodsza KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
Filip Helta Elita VOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM
Paweł Hendzlik Młodzik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Kamil Hodyl Masters BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA
Bartosz Huzarski Masters KS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
Szymon Hyrlik Orlik KKW NEXELO WAŁBRZYCH
Ruslan Iakovlev Żak MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Szymon Ilski Młodzik LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
Krzysztof Imieliński Żak MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

WCZYTAJ WIĘCEJ